11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

20. oktobrī skolā tika organizēts Ogres novada skolu direktoru vietnieku seminārs, kurā piedalījās arī Izglītības pārvaldes speciālisti. Vispirms ciemiņi viesojās Krapes filiālē un iepazinās ar skolas darbu. Madlienas vidusskolā direktoru vietnieki tika informēti par mūsu skolas darba virzieniem, skolēnu ārpusstundu aktivitātēm, atbalsta personāla Vitas Volkopas un Marutas Viduces–Ševeles darba pieredzi un piedalījās skolotājas Intas Putniņas-Cīrules organizētajā relaksējošā nodarbībā vizuālajā mākslā. Tikšanās laikā klātesošie iepazinās ar SIA “Pauliņa” mācību un metodisko izdevumu piedāvājumu. Semināra dalībnieki bija apmierināti ar redzēto un dzirdēto mūsu skolā.