Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

20. septembrī Madlienas vidusskola ņēma dalību Vislatvijas Olimpiskajā dienā 2019. Tās ietvaros skolēni un skolas darbinieki tika aicināti rītu sākt ar veselīgu iesildīšanos. Plkst. 10:00 visi pulcējās skolas sporta zālē, lai 11. klases meiteņu Lindas un Ramonas, un sekretāres Valentīnas vadībā izpildītu Latvijas Olimpiskās komitejas sagatavoto vingrojumu kompleksu pie Musiqq dziesmas “Sāc ar sevi”.

Rīts tika iesākts aktīvi un ar smaidu sejā!

Ar Olimpisko dienu arī šogad sākās “Eiropas Sporta nedēļas” pasākumu programma, kas risināsies līdz 30. septembrim. “Eiropas Sporta nedēļas” mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā, un tajā iesaistīties tiek aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs.