kalendārs
25.-28.09 – Konkurss 10.-12.klašu skolēniem „Mantojuma stāsts. Mans stāsts. Tavs stāsts” (Foto, kolāžas utt.). Skolas posms.

25.-28.09 – piedalāmies Ozolu birzs labiekārtošanas talkā.

25.- 29.09 – Dzejas dienu aktivitātes skolā.

26.09 – O-veselības centra lekcija par veselīgu uzturu skolas darbiniekiem un skolēnu vecākiem.

29.09 – Skrējiena „Madlienas apļi 2017” noslēgums.

27.09 – Rudens skrējiens „Aizej tur, nezin kur...”.

28.09 – piedalāmies Ozolu birzs atklāšanas pasākumā (plkst. 14.00).

29.09 – Skolotāju dienas pasākums skolā.

29.-30.09 – Skolotāju dienas ekskursija uz Ventspili.

Oktobris: ⇅

Novembris: ⇅

Decembris: ⇅

par skolu

Šajā dienā 9. un 12. klašu skolēni jūtas nedaudz savādāk, nekā ierasti. Viņu skolas dzīvē skanēs zvans, kurs viņus aicinās apmeklēt pēdējo mācību stundu, pēdējo reizi sēsties savā solā un kopā ar saviem klasesbiedriem kavēties emocionālās pārdomās. Kopīgi iestādītās rozes skolas priekšā, sirsnīgs paldies saviem skolotājiem, vecākiem, skolas tehniskajiem darbiniekiem radīja gandarījuma un prieka sajūtu par skolā pavadīto laiku. Klašu audzinātājas Ilze Smilškalne un Alda Karaseva var būt lepnas par savu audzināmo klašu skolēniem.

Skolas direktors E.Viņķis savā uzrunā uzsvēra Zvana simbolisko nozīmi mūsu dzīvē un vēlēja veiksmi eksāmenos. Topošos absolventus uzmundrināja vienpadsmitie un astotie, un pirmsskolas izglītības iestādes „Taurenītis” audzēkņi – nākamie pirmklasnieki.

Savukārt dāvanas skolai priecēs mūs, veidojot mājīgāku apkārtējo vidi un vairos bibliotēkas krājumus.


stundu saraksts
informācija
skolēniem
aktuāli
vecākiem
skolotājiem
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

rakstu arhīvs


Madlienas vidusskola,
“Skola”,
Madlienas pagasts,
Ogres novads, LV-5045
e-pasts: madlienasvidusskola@ogresnovads.lv

Mājas lapas izstrāde: Raimonds Vērpējs, uzturēšana: Rasma Vērpēja