13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Mūsu skola, tāpat kā daudzas skolas Latvijā, ir veiksmīgi īstenojusi Latvijas simtgades akcijas „Latvijas skolas soma” piedāvājumu 2. semestrī, kad kultūras aktivitāšu īstenošanai saņēmām no Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu 1426,00 eiro apmērā. Tie tika izmantoti dažādu pasākumu biļešu iegādei un transporta pakalpojuma izmaksām, lai īstenotu akcijas mērķi – nodrošināt Latvijas skolas vecuma bērniem un jauniešiem iespēju klātienē izzināt un iepazīt Latvijas vērtības, kultūrtelpu un attiecības jēgpilnā darbībā, tādējādi spēcinot skolēnos piederības sajūtu un valstisko identitāti.

Akcijas ietvaros 2. semestrī mūsu skolā viesojās jaunie Nacionālā teātra aktieri ar lekciju „Kas ir teātris”, 5. un 6. klase devās uz Rīgu – teātra izrādi „Planēta 85” Dailes teātrī, 8. un 9. klase apmeklēja teātra izrādi „Pavasaris” Valmieras teātrī, 1. klase devās ekskursijā uz Skrīveru pārtikas kombinātu, Krapes filiāles skolēni apmeklēja Botānisko dārzu Rīgā un ZINOO centru Cēsīs. Sakām paldies akcijas organizatoriem par doto iespēju un pacietīgi gaidīsim akcijas turpinājumu 2019./2020. mācību gada 1. semestrī.