kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

16.01. Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība 5.-6.klašu skolēniem.

28.01. Skatuves runas konkurss svešvalodās 4.-12.klašu skolēniem.

29.01. „Multfilmu pasaulē”, pasākums 1.-4.klašu skolēniem.

30.01. „Gribu būt mobils”, konkurss 6.klases skolēniem.

30.01. Deju kolektīva „Lienīte” sadraudzības pasākums Jaunjelgavā.

31.01. Video konkursa „Klases talants” video materiālu iesniegšana.

03.-07.02. Brīvlaiks 1.klases skolēniem.

FEBRUĀRIS: ⇅

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

Zinību diena Madlienas vidusskolā norisinājās 2. septembrī rīta saules ieskautā brīvdabas estrādē „Ozolzīle”, kurā bija sapulcējušies gan lieli, gan mazi, lai kopīgi uzsāktu 2019./2020. mācību gada skolas gaitas. Pasākuma ieskaņā ar siltiem sveicieniem uzrunu teica skolotāja Zinta Saulīte. Skolēniem veiksmi jaunajā mācību gadā novēlēja skolas direktors Edgars Viņķis, mudinot jauniešus vairāk strādāt un izzināt pašiem, mazāk paļauties uz citu palīdzību. Laba vēlējumus teica Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja vietas izpildītājs Ojārs Aslēdziņš un skolas padomes priekšsēdētāja Kristīne Kristjansone. Sveicienus pirmajā skolas dienā bija atvedis Latvijā populārais un labi pazīstamais dziedātājs Nikolajs Puzikovs, kurš iekustināja publiku un lika pasmaidīt ik mirkli, ko pavadīja uz skatuves.

Šogad mācības pirmajā klasē uzsāks 23 mazi, zinātkāri pirmklasnieki, kuri pirmajā dienā skolā jutās omulīgi, droši un priecīgi. Divpadsmitā klase – tie ir 14 jaunieši, kuri ar vasarā uzkrāto spēku ir gatavi mesties darbos, lai eksāmenos sasniegtu augstākos rezultātus. Lai jaunais mācību gads ir pieredzes bagāts, skaistās emocijās ievīts un jaunām zināšanām piepildīts gan skolēniem un viņu vecākiem, gan skolotājiem!

12. kl. skolniece Tince Mūrniece

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem