06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

Februāris ir mēnesis, kad pirmo klašu skolēni skolā aizvadījuši pirmās 100 mācību dienas. Piektdien, 15. februārī, mazie pirmklasnieki atzīmēja savas skolā pavadītās 100 dienas. Visi mazie skolnieciņi pulcējās zālē uz pasākumu. Tur jau viņus gaidīja ceturtās klases bērni, kuri bija sagatavojuši dažādus uzdevumus,lai pārbaudītu jaunāko skolas biedru zināšanas un prasmes.

Paldies ceturtās klases skolēniem un skolotājai Signei Kušnirei par radīto prieku pirmklasniekiem! Paldies bērniem par draudzību un sadarbību aktivitātēs.

Paldies arī vecākiem par pirmklasnieku atbalstīšanu skolas gaitās!

Lai mazajiem skolnieciņiem arī turpmākās dienas Madlienas vidusskolā būtu jaunu zināšanu, izturības un radoša dzīvesprieka pilnas!