Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

10.martā Madlienas vidusskolā norisinājās 5.-12.klašu Popiela – „Klases sirds dziesma”. Katra klase izvēlējās dziesmu, kura, viņuprāt, vislabāk raksturo klases kolektīvu un ar saviem priekšnesumiem iepriecināja un uzjautrināja savus skolasbiedrus, žūriju un citus skatītājus. Katra klase saņēma pateicību un saldumus, bet pirmo trīs vietu ieguvējiem īpašās balvas. Popielā 1.vietu ieguva 10.klase ar dziesmu „Dejo”, 2.vietu saņēma 12.klases kolektīvs ar dziesmu „Americano”, bet 3.vietas ieguvēji bija 7.klase un dziesma „Nāk nakts”. Madlienas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde saka lielu paldies žūrijai, pasākuma vadītājiem un, galvenokārt, pašiem Popielas dalībniekiem pasākuma atbalstīšanā, jo Popielā piedalījās ļoti liels skaits skolēnu un visi priekšnesumi bija pārdomāti un rūpīgi izstrādāti! Uz tikšanos nākamajā pasākumā!

Madlienas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde

5. klase