13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

8. martā Madlienas vidusskolas aktu zālē norisinājās ikgadējā skolēnu popiela, kuras tēma bija „Pasaules hiti”. Skolēni bija sagatavojuši kvalitatīvus, interesantus un pārsteidzoši smieklīgus priekšnesumus, atspoguļojot to, kādi, viņuprāt, ir pasaules hiti. Vakara uzstāšanos vēroja rūpīgi atlasīta skolotāju žūrija – vienmēr smaidīgā un patīkamu harizmu izstarojošā Anna Stauža, ar labu humora izjūtu un brīnišķīgu muzikālo prasmi apveltītā Evija Korovacka, bērnus, tautas dejas un stingrību mīlošā Dana Balode, kā arī zinošā, vienmēr smaidīgā un idejām bagātā Dzidra Leitāne. Tā kā popiela šogad norisinājās ļoti īpašā dienā, kurā atceramies un lutinām mūsu skaistās sievietes, arī mēs, skolēnu pašpārvalde, pasniedzām žūrijas pārstāvēm ziedus.

Sīvā konkurencē jau otro gadu pirmo vietu un popielas ceļojošo kausu ieguva 11. klases skolēni ar priekšnesumu „Daddy Cool”. Šis gads bija īpašs, jo popielā tika atdzītas divas otrās vietas – 12. klases skolēni ar dziesmu „Dragostea din tei” un 9. klase ar dziesmu “I Want to Break Free”. Skolēnu pašpārvalde vēlas pateikt sirsnīgu paldies visiem klašu kolektīviem par ieguldīto darbu un jaukajiem priekšnesumiem. Uz tikšanos nākamajā popielā!

Skolēnu pašpārvalde