Lāpu gājiens uz pieminekli, piemiņas brīdis Brīvības cīņas kritušajiem karavīriem.

„Spēka diena” 1.-12. klašu skolēniem.

Erudīcijas konkurss 1.-4. klašu skolēniem.

11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

12. decembrī 4. klases skolēni devās uz pansionātu, lai kopā pavadītu laiku ar vecajiem cilvēkiem un ienestu viņiem tuvojošos svētku sajūtu. Viesošanos sākām ar nelielu koncertu, kurā bērni skandēja dzejoļus, dziedāja un spēlēja vijoli. Apsveikumam bērni bija pagatavojuši vēlējumu eglīti.

Pēc tam kopīgi minējām mīklas, gājām rotaļās un spēlējām “mēmo šovu”. Ar prieku sirdī gaidām Ziemasssvētkus un novēlam to arī pārējiem!