Lāpu gājiens uz pieminekli, piemiņas brīdis Brīvības cīņas kritušajiem karavīriem.

„Spēka diena” 1.-12. klašu skolēniem.

Erudīcijas konkurss 1.-4. klašu skolēniem.

11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

26. septembrī Madlienas vidusskolas 10.-11. klašu skolēnu grupiņa apmeklēja atvērto durvju dienu Saeimā Rīgā.

Pēc tam pēcpusdienā bija iespēja piedalīties Zinātnieku naktī -2014. Šogad Zinātnieku nakts aktivitātes bija saistītas ar kristālu tematiku. Mūsu skolēni apmeklēja piedāvātās aktivitātes Rīgas Stradiņa universitātē, Latvijas universitātes bioloģijas, fizikas un matemātikas fakultātēs un Latvijas Nacionālā Bibliotēkā (GAISMAS PILS).