Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Ogres kultūras centra Mazajā zālē 22. martā notika pirmais Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Ogres reģiona fināls. Sacentās 14 lasītāji – 5. un 6. klases skolēni no piecām skolām. Dalībnieka uzdevums – 3 minūtēs pastāstīt par izlasīto grāmatu un nolasīt kādu aizraujošu fragmentu. Mūsu skolai bija gods atklāt šo pasākumu un startēt pirmajiem. Madlienas vidusskolu pārstāvēja Laura Leitāne ar Mišelas Peiveres grāmatu „Dievi un karotāji”, Nikola Markovska lasīja Valda Rūmnieka grāmatu „Madaras lādīte”, bet Harijs Jānis Pluģis – Arno Jundzes „Kristofers un Ēnu ordenis”. Paldies drosmīgajiem pirmajiem!

Bibliotekāre Edīte Lase