Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Katru gadu Madlienas vidusskolā par tradīciju kļuvis skatuves runas konkurss svešvalodās. Arī šogad skolēni aktīvi atbalstīja šo pasākumu, mācījās norunāt pašu izvēlētus dzejoļus gan krievu, gan angļu valodā. 26.janvārī paši veiksmīgākie no katras klases sacentās konkursā skolā. Neatkarīga žūrijas komisija, kuras sastāvā bija bērnudārza “Taurenītis” vadītāja Ingrīda Mārtiņa un metodiķe Aija Simsone, bijusī angļu valodas skolotāja Dzidra Leitāne un svešvalodas skolotājas Mārīte Karņicka un Alda Karaseva, vērtēja 5.-12.klašu skolēnu sniegumu. Vairāki no viņiem uzstājās pat abās valodās.

Sveicam uzvarētājus!

Angļu valodā:
1.vieta – Jogitai Lazdiņai (9.a kl.),
2.vieta – Sintijai Piterniecei (12.kl.),
3.vieta – Lindai Smilškalnei (8.a kl.).

Krievu valodā:
1.vieta – Mariko Vītoliņai (7.a kl.),
2.vieta – Undīnei Piterniecei (12.kl.),
3.vieta – Mārai Kļaviņai (10.kl.).