Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

31. janvārī Madlienas vidusskolas aktu zālē norisinājās ikgadējais skatuves runas konkurss svešvalodās – angļu un krievu valodā. Konkurss aicināja 11 mūsu vidusskolas drosmīgākos un daiļrunīgākos angļu un krievu valodu pārstāvjus gan no pamatskolas, gan vidusskolas.

Angļu valodā 1. vietu pamatskolas grupā izcīnīja teatrālais un visādā ziņā pozitīvais 5.a klases pārstāvis Patriks Nikolajs Ozoliņš, bet vidusskolas grupā ar skaidru izrunu un iedvesmojošu dzejoli triumfēja 10. klases skolniece Elīza Rasma Bičevska. Krievu valodā pamatskolas grupā ar ļoti sirsnīgu dzejoli uzvaru ieguva 8. klases skolniece Annija Kļava, tomēr jāuzteic arī 8. klases puišu Ilgoņa un Emīla drosme, jo viņi patīkami pārsteidza konkursa žūriju ar savu priekšnesumu. Vidusskolas grupā apstiprinājās tas, ka pieredze tomēr ir ļoti noderīga, un uzvaras laurus plūca 12. klases skolniece Māra Kļaviņa.

Paldies visiem, kas iedrošināja runātājus, un tiem, piedalījās!