15.-18.04.
„Lieldienas gaidot”, izstāde 1.-9. klašu skolēniem.

Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora (plkst 13:00 skolas Aktu zālē).

23.-26.04.
Skolēni piedalās Lielajā talkā (no plkst. 13:00).

Parlamenta talka.

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

Jau vairākus gadus savu prasmi uzstāties publikas priekšā, norunājot dzejoli angļu vai krievu valodā, apliecina 4.-12.klašu skolēni. Izvēlētā dzejoļu tematika šim gadam – draudzība un mīlestība. Visu dalībnieku sniegums bija patiešām augstā līmenī, tādēļ žūrijai nācās krietni pastrādāt, lai atbilstoši kritērijiem izvēlētos vislabākos runātājus.
Uzvarētāju godā: angļu valodā Alise Trence (4.klase), Undīne Piterniece (10.klase), Anna Stauža (9.klase); krievu valodā: Alise Birkenfelde (12.klase), Sintija Piterniece (10.klase), Sindija Seveļkova (11.klase).

rakstu arhīvs