Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Skola- daļa no mūsu sirds!

Pa zaļajiem dzīvības vārtiem ienākusi vasara. Tai jau vītušo ceriņu smarža, bet jasmīni- smaržu karaļi- vēl tikai gatavojas savam uznācienam. Nemierpilnajā skolas krastā iestājies miers, rūpju laivas izvilktas krastā, jo klāt ir izlaidumu laiks. Jaunība stāv uz sliekšņa, bērnība māj ardievas. Jaunības rokās rasas veltes, tā nober tās kā dimantus un aicina –ņem, salasi, dod, staro! Ņēmēji, pērļu lasītāji, devēji šogad 23 Madlienas vidusskolas 9. klases beidzēji, kuriem skolai vienmēr piederēs daļa no viņu sirds.
Lai jums izdodas viss iecerētais, lai acīs vienmēr mirdz zinātkāres un mīlestības dzirksts!

IMGP0274

IMGP0284