Skolas vēsture

Madliena sākusi veidoties 13. gs., kad tika uzcelta vieno no pirmajām baznīcām Latvijā. Blakus baznīcai bija Draudzes skola; skolā mācījušies ievērojami cilvēki, tādi kā gleznotājs Kārlis Hūns un brāļi Brencēni. Pēc 2. pasaules kara skola tika ierīkota Lielajā muižā, bet 1972. gadā Madlienā tika uzcelta jaunā vidusskolas ēka. Laika gaitā tai tika piebūvēta sporta zāle, internāta ēka un 1989. gadā uzcēla jauno skolas piebūvi, kur šobrīd darbojas Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola un mācās sākumskolas skolēni.

Madlienas pamatskola

Madlienas astoņgadīgā skola