13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Madlienas vidusskolas neatņemama sastāvdaļa ir skolēnu pašpārvalde. Tie ir skolēni, kuri neatsaka palīdzēt, aktīvi iesaistās skolas dzīvē un arī paši ir gatavi organizēt dažādus pasākumus. 2016./2017. mācību gadā aktīvu darbību skolas dzīvē ir uzsākuši 19 skolēni. Sākot no sestās klases, skolēnu pašpārvaldē darbojas viens, divi vai varbūt pat trīs skolēni, kuri radoši izstāsta un uzklausa apkārtējo komandas biedru idejas un argumentus. Pašpārvaldes komandā darbojas arī brīvprātīgie skolēni, kuri nepieciešamības gadījumā neatteiks palīdzīgu roku un sniegs padomu. Skolēnu pašpārvalde novēl jauku, notikumiem pilnu mācību gadu!