18.03.-22.03.
Pavasara brīvdienas 12. klases skolēniem.

Skolēnu deju kolektīvi piedalās deju kolektīvu skatē Ogres KC.

25.-29.03.
Izstāde „Pieminot deportācijas 70 gadadienu!”.

aprīlis: ⇅

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

Ceturtdien, 28.februārī, Ogres Mūzikas skolā norisinājās Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu skolēnu skatuves runas konkurss 2019. Mūsu skolu šajā konkursā jau otro gadu pēc kārtas pārstāvēja 2. a klases skolniece Patrīcija Anna Rone. Tāpat lieliski uzstājās arī 4. a klases skolēns Renārs Rainers Biezbārdis, norunājot gan dzeju-I kārtā, gan prozu-II kārtā. Abi skolēni ieguva I pakāpes diplomus un par galveno ieguvumu uzskata pieredzi, kas tiek gūta šādos konkursos.

Abi uzskata, ka, ja to dara regulāri, meistarība aug gadu no gada. Lielu pateicību pelnījušas skolotājas Signe Kušnire un Dana Balode par skolēnu sagatavošanu, kā arī mūsu paldies skolēnu vecākiem, kuri ņem aktīvu līdzdalību bērnu atbalstīšanā.

rakstu arhīvs