13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Skolotājs – tā ir personība, kurai nav līdzīgu, šī ir visdaudzpusīgākā profesija no visām. Tikai skolotājs ir spējīgs sniegt padomu un palīdzīgu roku kā vecmāmiņa, izstarot maigumu un labestību kā mamma, taču par spīti tam uzturēt dzelžainu stingrību kā tētis…

5. oktobrī 12. klase aicināja visus pedagogus uz Skolotāju dienas sarīkojumu. Pasākuma pirmajā daļā pedagogi tika apsveikti ar ābolu kā gudrības simbolu un īpašu novēlējumu. Pēc tam tika parādīts video, kurā katra klase vēlēja labus vārdus savai klases audzinātājai.

Lai skolotāju sirdis gavilētu, 12. klase bija sarūpējusi kādu īpašu pārsteigumu. Viņi bija uzaicinājuši mākslinieku Ainaru Bumbieri, kurš skolotājiem svētkos veltīja mīļas un sirsnīgas dziesmas.

Pasākuma otrajā daļā 12. klase bija sagatavojusi video ieskatu, kā, viņuprāt, norisinās skolotāju ikdiena un dažādas aktivitātes, kuru laikā noskaidroja skolotāju veiklību, attapību un zināšanas. Pēc pasākuma 12. klase aicināja visus skolotājus uz kūku un tasi kafijas.

12.klase