Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Laikā no 5. aprīļa līdz 28., divreiz nedēļā skrējēji varēja piedalīties pusstundas apļu skrējienā Madlienas stadionā. Šogad atsaucība bija ļoti liela, kopā piedalījās 53 dalībnieki. Otrdienās un ceturtdienās, neskatoties uz laika apstākļiem, stadions bija patīkami piepildīts ar mazajiem skrējējiem. Izturīgākie skrējēji pustundā veica 16-18 apļus, kad mazie pirmklasnieki centās noskriet 1 līdz 2 apļus. Ieguvēji bija visi, jo 2 reizi nedēļā bērniem bija sacensības un, skrienot vienmērīgā tempā, tika attīstīta izturība. Astoņās skriešanas reizēs 25 skolēni veica vairāk par 30 apļiem. No zēniem jāatzīmē Smilškalns Emīls – 124 apļi, Dehtevičs Ivars – 119 apļi, Nutovcevs Nauris – 97 apļi un Vēzis Ilgonis – 83 apļi. Meiteņu sacensībās pirmajā vietā ir Liepa Sandija – 40  apļi – 1. klase, Kaktiņa Justīna -33 apļi, Lazdiņa Agnese -31 aplis un Rudzgaile Aiga 30 -apļi. Labākie skrējēji, kas noskrēja vairāk par 20 apļiem, pateicoties Madlienas pagasta pārvaldei, tika apbalvoti ar piemiņas nozīmītēm un atzinības rakstiem.

Madlienas sporta skolotājs Jevgēnijs Liepa