13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Šī gada 18.aprīlī Madlienas vidusskolu apciemoja divi atraktīvi spāņu jaunieši – Viktors un Kristīne. Ar Erasmus+ programmas starpniecību, viņi nonāca Ogrē, un pašlaik darbojas Ogres Jauniešu centrā kā brīvprātīgie darbinieki. Kā viņi paši teica, braukt uz Latviju viņi izvēlējās tāpēc, ka mūsu valsts krasi atšķiras no Spānijas gan klimata, gan tradīciju, gan cilvēku ziņā.

Vidusskolēniem viņi sniedza prezentāciju par savu valsti, stāstīja par ēdieniem, valsts ģeogrāfiju, nacionālajām dejām un daudz ko citu. Pēc prezentācijas abi spāņu jaunieši, kopā ar Madlienas vidusskolas vidusskolēniem, piedalījās Meža dienu pasākumā. Paldies Kristīnei un Viktoram par interesanto prezentāciju un Madlienas vidusskolēnu dienas paspilgtināšanu!

Skolēnu Pašpārvalde