Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Otrdien, 26. maijā Madlienas vidusskolā viesojās spāņu meitenes Rouza un Marija, kuras kopš septembra un decembra dzīvo Latvijā. No rīta ciemiņi tika viesmīlīgi sagaidīti pie skolas ieejas, meitenēm tika izrādītas skolas telpas, vēlāk viņas tika aicinātas dzert tēju un iesaistīties diskusijās ar Madlienas vidusskolas direktoru E. Vinķi. Pēc stundas 8., 10., un 11. klases skolēniem bija iespēja apmeklēt lekciju, kuru vadīja šīs meitenes. Jauniešiem bija brīnišķīga izdevība uzzināt daudz ko jaunu par brīvprātīgo darbu un izprast to, cik daudz iespējas un izaicinājumus tas spēj sniegt. Klātesošos iepazīstināja ar spāņu kultūru, festivāliem un pat pacienāja ar spāņu ēdieniem. Skolēniem bija jādegustē trīs dažādi Spāņu tradicionālie ēdieni un dzēriens. Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki iepazīstināja meitenes ar Madlienas vidusskolu un nodziedāja spānietēm latviešu tautas dziesmu. Skolas jaunieši mācīja spāņu meitenēm vienu no latviskākajiem rokdarbiem – aušanu. Jaunieši kopīgi veidoja mazus lakatiņus, dzēra tēju un iepazina meitenes tuvāk. Skolēni atzīst, ka šī diena ar spāņu meitenēm ir devusi daudz jauna un padarījusi iespaidīgāku skatu uz brīvprātīgo darbu un Spāniju.

8.klases skolniece Ketija Povha