15.-18.04.
„Lieldienas gaidot”, izstāde 1.-9. klašu skolēniem.

Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora (plkst 13:00 skolas Aktu zālē).

23.-26.04.
Skolēni piedalās Lielajā talkā (no plkst. 13:00).

Parlamenta talka.

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

11.novembrī, Latvijai tik nozīmīgajos svētkos, skolā tika atzīmēta „Spēka diena” par godu valsts brīvības cīnītājiem – mūsu varoņiem. Spēka dienā skolēniem tika dota iespēja pierādīt sevi 4 kontrolpunktos. Visas dienas garumā, katrā starpbrīdī, skolēni varēja pievilkties, piepumpēties, cilāt hanteles un pēc 20 pietupienu veikšanas uz laiku sēdēt, tā sauktajā, krēsliņā. Pasākuma autori – skolēnu pašpārvalde, šo pasākumu veidoja ar domu saliedēt klases, atbalstot vienam otru. Par spēcīgāko tika atzīta 5.klase, spēcīgāko zēnu – Elvis Veinbergs (5.klase), taču spēcīgākā no daiļā dzimuma pārstāvēm – Gerda Sedoja (10.klase).

rakstu arhīvs