11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

11. novembrī, Latvijai tik nozīmīgajos svētkos, skolā tika atzīmēta „Spēka diena” par godu valsts brīvības cīnītājiem – mūsu varoņiem. Spēka dienā skolēniem tika dota iespēja pierādīt sevi 4 kontrolpunktos. Visas dienas garumā, katrā starpbrīdī, skolēni varēja pievilkties, piepumpēties, cilāt hanteles un pēc 20 pietupienu veikšanas uz laiku sēdēt, tā sauktajā, krēsliņā. Pasākuma autori – skolēnu pašpārvalde, šo pasākumu veidoja ar domu saliedēt klases, atbalstot vienam otru. Par spēcīgāko tika atzīta 5. klase, spēcīgāko zēnu – Elvis Veinbergs (5. klase), taču spēcīgākā no daiļā dzimuma pārstāvēm – Gerda Sedoja (10. klase).