06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

Profesionāļiem arvien raisās jaunas idejas, kas darāms, lai iedzīvotāju veselība būtu labāka, lai uz aptieku nāktu arvien zinošāki pacienti. Lūk, jauna ideja veselībpratības veicināšanai – datorspēle. Starp citiem vairāk nekā 400 jautājumiem vaicāts arī – kā sauc veselības aprūpes iestādi, kurā izgatavo, glabā un pārdod zāles, kā arī citas medicīnas preces.

«Veselībnieks» ir personālo un pārnēsājamo datoru interneta pārlūka platformas viktorīnas tipa izglītojoša datorspēle, kas desmit tematiskajās sadaļās ietver ārstu sagatavotus jautājumus. Spēle veidota kā palīgs vecākiem un skolotājiem bērnu veselībpratības veicināšanai. To spēlēt kopā ar bērniem aicināts arī ikviens farmaceits.

Saite uz spēli: menessaptieka.lv