06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

25. aprīlī Madlienas vidusskolas 12. klases skolēni devās uz PII „Taurenītis”, kur „Saulespuķes” grupiņas bērni viņus gaidīja uz spēļu turnīriem. Jaunieši tika uzņemti ļoti silti un ar smaidu sejā. No sākuma notika iepazīšanās, nosaucot savus vārdus, bet 12. klases skolēni un audzinātājas vēl izmantoja īpašības vārdu, kurš atbilda vārda pirmajam burtam. Tad visi devās spēlēt dažādas galda spēles: dambreti, cirku, riču raču, domino un citas spēles. Aizritēja daudzas spraigas partijas, un 12. klases skolēniem bija laiks doties uz stundām. Bērni pat negribēja lielos laist prom, jo acis mirdzēja aiz prieka, ka skolēni ar viņiem kaut ko uzspēlē.

Jāatzīst, ka mazie bija veiksmīgāki un galda spēlēs guva vairāk uzvaru, tomēr beigās paši atzina, ka uzvarēja draudzība. „Saulespuķes” grupiņas bērni bija sagatavojuši īpašu sveicienu, kas paliks par piemiņu no spēļu turnīra. Arī 12. klases skolēni nepalika parādā un katram dāvināja pa mazai mantiņai, kura atgādinās par jauko pasākumu, kā arī palīdzēs iejusties skolā, sākot mācīties 1. klasē.

12. klase