kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

24.10.
Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

31.10.
Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

3. oktobrī pulksten 10.00 Madlienas vidusskolā norisinājās sporta dienas pasākums sākumskolai (1.–4. klase), kurā piedalījās apmēram 65 bērni. Šo sporta dienu organizēja skolotāja Rita Pučekaite, un viņai palīdzēja 9. klase, kuri bija tiesneši un atbildīgie par visiem 11 kontrolpunktiem. Sporta dienā bija 11 dažādi uzdevumi, kuros bērni varēja pārbaudīt prasmes aktīvi darboties. Pavisam kopā bija 8 komandas, kurās galvenie kapteiņi bija bērni no ceturtās klases. Tās bija jauktās komandas. Šis sporta pasākums bija sākumskolai, jo iepriekšējais skolēnu pašpārvaldes rīkotais skrējiens “Aizej tur, nezin, kur…” bija organizēts 5.–12. klasei. Ar skolotāju Ritu Pučekaiti ceram ieviest jaunu tradīciju sākumskolas mazajiem ķipariem. Mums, 9. klasei, bija liels gods piedalīties pasākuma organizēšanā, esam priecīgi, ka varējām palīdzēt izklaidēt mazākās klase skolā, lai arī viņiem skolas dzīve būtu jautrāka un pidzīvojumiem bagātāka. Paldies skolotājai Ritai, ka deva mums iespēju pierādīt sevi.

Elīza Liepiņa, 9.kl.

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem