11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

2017.gada 31.janvārī Skolēnu Pašpārvalde organizēja Sporta pēcpusdienu, kurā skolēniem bija iespēja piedalīties dažādās atraktīvās, interesantās un smieklīgās stafetēs. Klases savā starpā sacentās pierādot, kura ir ātrākā, spēcīgākā un saliedētākā. Pēc komandu sacensībām stafetēs, sekoja gan meiteņu, gan puišu draudzības spēle basketbolā – pamatskola pret vidusskolu. Pēcpusdiena tika aizvadīta patīkamā, sportiskā gaisotnē. Spēcīgākās un aktīvākās klases titulu ieguva 8.klase. Draudzības spēlē basketbolā uzvaru guva pamatskolas meitenes, bet puišu spēlē – vidusskolas zēni.

Skolēnu Pašpārvalde