kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

2019. gada 17. maijā Rīgas cirka ēkā notika Latvijas Arhitektūras gada balvas ceremonija, kurā tradicionāli pasniedz augstāko apbalvojumu Latvijas arhitektūrā – ne tikai zelta un sudraba ananāsus, bet arī bērnu žūrijas balvu “Zirnis.”

Bērnu balvas laureātus izvēlas brīvdomīgās izglītības projekta “Skolnieks. Pētnieks. Pilsētnieks” (SPP) audzēkņi. Starp 16 skolēniem, kuri pārstāv dažādas Rīgas skolas, šogad SPP bērnu balvas ZIRNIS žūrijā un Latvijas Arhitektūras 2019. gada balvai izvirzīto darbu vērtēšanā piedalījās arī Madlienas vidusskolas 5. klases skolēni – Evelīna Tirzmaliete, Marta Gulbe, Agnese Lazdiņa, Harijs Jānis Pluģis un Bruno Bombāns. Pasākums notika Rīgā, Arhitektu namā 2019. gada 16. maijā.

No konkursa pusfinālā iekļuvušajiem 11 darbiem viņi pretendentus vērtēja 3 jauktās komandās. Bērni paši izvēlējās vērtēšanas kritērijus četrās pozīcijās – būve ir personiska vai publiska, mantojums vai jaunrade, tad vērtēja – mantojums kā publiska būve ir „atjaunota, bet lietojama,” saglabāts, bet pārveidots tas, kas nepatīk,” autentisko lietu pielietojums, pieejamība utt. Rezultātu noteica, balsojot par 3 finālistiem — Rūjienas estrādes rekonstrukciju, Lielplatones vešūža restaurāciju un Alūksnes Bānīša staciju.
Šogad bērnu žūrijas balvu „Zirnis” ieguva Alūksnes Bānīša stacija.

Piebildīšu, ka „Latvijas Arhitektūras gada balvas 2019” zelta ananāsu saņēma – Sāls māja Pavilostā, bet Alūksnes bānīša stacija saņēma sudraba ananāsu.
Paldies projekta SPP vadītājai Indrai Ķempei par sniegto iespēju arī mūsu skolēniem piedalīties bērnu balvas ZIRNIS žūrijā un Latvijas Arhitektūras 2019. gada balvai izvirzīto darbu vērtēšanā. Tā bija jauna un brīnišķīga pieredze.

5. klases audzinātāja: Ligita Ridūze

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem