Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

2015.gada 17.novembrī – Valsts svētku priekšvakarā vidusskolas kolektīvs pulcējās uz svētku koncertu, veltītu Latvijas 97. dzimšanas dienai. Valsts vēsture tika izdejota un izdziedāta gadalaiku krāšņumā un mainīgumā. Skolēnus, skolēnu vecākus un pedagogus uzrunāja Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs O.Atslēdziņš un skolas direktors E.Viņķis, vēlot savai valstij veiksmi un ekonomisku izaugsmi, kā arī skolēniem augt zinošiem un gudriem.

Pagasta pārvaldes vadītājs pasniedza pagasta Atzinības rakstus jauniešiem, kuri godprātīgi mācījušies un guvuši augstus sasniegumus iepriekšējā mācību gadā. Atzinības rakstus saņēma – Kitija Balode, Māra Kļaviņa, Rainers Kriškāns, Sonora Sproģe,  Indra Rudzīte ,   Krista Klesmane, Evija Korovacka, Undīne Piterniece, Sanita Rešinska, Airita Tirša, Aiga Pīķe, Edgars Sprukts un Iveta Streile.

IMGP0360

IMGP0365