Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

20. maijā Madlienas vidusskolas sākumskolas koristi devās uz Suntažiem, kur norisinājās 1.- 4.klašu koru festivāls “Tauriņu balsis”. Estrādē bija salidojuši odi, bizbizmārītes, bites, spāres, taureņi, mušas, kā arī sanākuši sienāži un vardes no Ogres un Ķeguma novadiem.

Festivālā piedalījās deviņi bērnu kolektīvi no Ogres un Ķeguma novadiem. Kopā ar individuālajiem dalībniekiem estrādi piepildīja 350 dalībnieki.

Paldies pasākuma organizatoriem par uzņemšanu, par skaistajiem taureņiem, par silto putru un dzērienu, par rotaļām pēc pasākuma.  Pasākuma dalībniekiem brīvaja laikā bija iespēja apskatīt skolas muzeju, uzkāpt pils tornī un iepazīties ar Suntažu katoļu baznīcu.

S-3