kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

11.11.
Lāpu gājiens uz pieminekli, piemiņas brīdis Brīvības cīņas kritušajiem karavīriem.

11.11.
„Spēka diena” 1.-12. klašu skolēniem.

11.11.
Erudīcijas konkurss 1.-4. klašu skolēniem.

11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

15.11.
Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

20.11.
Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

6. decembrī piecas dziedošas meitenes no Madlienas vidusskolas – Patrīcija Anna Rone, Terēza Elza Rone, Sandija Liepa, Heidija Rimša un Aiga Rudzgaile – piedalījās tautasdziesmu dziedāšanas konkursā „Lakstīgala”. Bija jāapgūst vismaz 25 tautasdziesmas. Konkursā bija četru veidu pārbaudījumi. Kā pirmais bija „Dziesmu aplis” – izlozē trīs dziesmas un nodzied visus pantus. Tad bija jāatpazīst tautasdziesmas, kuras tika spēlētas uz kokles. Vissīvākā un interesantākā cīņa starp komandām ir „Dziesmu karos”, kad dzied tautasdziesmas par noteiktu tēmu. Noslēgumā savas zināšanas vajadzēja parādīt viktorīnā par tautas mūzikas instrumentiem un vecvārdiem.

 Meitenes bija nopietni un atbildīgi gatavojušās šim konkursam, arī tā gaitā parādīja savu cīņas sparu, darbojās kā komanda, un tāpēc arī rezultāti neizpalika. 1.–4. klašu grupā iegūta 1. vieta. Janvāra beigās meitenes dosies uz Vidzemes novada konkursu Cēsīs.

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem