13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Lai sniegtu atbalstu jauniešiem nākotnes karjeras izvēlē, Madlienas vidusskola īsteno Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstīto projektu Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

28. februārī skolā viesojās basketbolists Kristaps Dārgais, lai skolēniem pastāstītu par karjeru sportā. Viņš jau otro sezonu ir Basketbola kluba „Ogre” spēlētājs, kā arī viens no vadošajiem „dankeriem” pasaulē.

Kristaps ir no Jumpravas. Vienu brīdi spēlēja futbolu, brauca uz sacensībām, bija pat vietējais treneris, spēlēja arī florbolu, tomēr vienmēr viņu ir aizrāvis basketbols. Iespējams, viens no elkiem bija Maikls Džordans, kad viņš pēdējos gadus spēlēja NBA. Kristapam toreiz bija 6–7 gadi, skatījās spēles televizorā, un tas iepatikās.

Līdzās sportam Kristaps strādā arī ceļu būves nozarē – Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ir apguvis ceļu būves inženiera specialitāti, pabeidzis RTU, jo sapratis, ka basketbola karjera reiz beigsies, tāpēc ir veicis priekšdarbus, lai pēc tam nejustos kā izmests no laivas.

Sarunā ar Kristapu tika noskaidrotas profesionāla basketbolista īpašības. Sportistam jābūt mērķtiecīgam, ar augstu pašmotivāciju, paškritiskam (jāmāk sevi analizēt, nevis vainu meklēt citos un ārējos faktoros). Basketbolists stāstīja, kā var sevi pilnveidot un attīstīt. Tikšanās otrajā daļā skolēni spēlēja basketbolu kopā ar Kristapu. Tas zēniem ļoti patika. Secinājums – spēle nav nemaz tik vienkārša. Protams, neiztika arī bez paraugdemonstrējumiem, kuros Kristaps rādīja savus slavenos „dankus”.

Ilze Smilškalne