13. - 19.10.
EPVS aktīvākie jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Briseli.

Radošās darbnīcas „Izzinošās spēles” 1.-4. klašu skolēniem.

Izliekam I semestra starpvērtējumu.

Rudens tirdziņš sākumskolā.

Tematiskā diskotēka 6.-12. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde par skolēnu mācību sasniegumiem.

Izsniedzam I semestra starpvērtējuma liecības.

Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Jau 18 gadu garumā vairākas Latvijas izglītības iestādes – Saldus 2.vidusskola, V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Aizputes vidusskola, Jūrmalas valsts ģimnāzija un jau otro gadu arī Madlienas vidusskola tiekas sadraudzības skolu salidojumos. Sākotnēji skolas vienoja kopīgi veidotas un realizētas komerczinību programmas, kuras skolēnus rosināja gatavoties un izglītoties uzņēmējdarbības vidē. Šobrīd izveidojušās draudzīgas, radošas un jēgpilnas savstarpējās attiecības skolotāju, administrācijas un skolēnu starpā.

Mūsu skolas skolēni 6.maijā viesojās V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, kur kopā ar skolotāju A.Jākobsoni un skolas direktoru E.Viņķi piedalījās kuldīdznieku sagatavotajās aktivitātēs – ekskursijās pa pilsētu, apmeklēja Rātsnamu un pilsētas vēstures muzeju. Visus priecēja Kuldīgas skolēnu sagatavotā teātra izrāde, erudīcijas spēle un diskotēka vakara noslēgumā.

Nākamā tikšanās pēc gada – Madlienā