kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

20.11.
Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

14.februārī tiek atzīmēta Svētā Valentīndiena jeb visu mīlētāju diena. Šajā dienā dvēseļu radinieki apmainās ar apsveikumiem, dāvina ziedus un pavada laiku kopā. Madlienas vidusskolā no 13. līdz 15.februārim  darbojās Valentīndienas pasts, fotostūris un īpaši izveidotā sirds veida plakātā visiem bija iespēja pielīmēt krāsainu sirsniņu ar savu vārdu vai kādu mīļu novēlējumu.  Prieks bija redzēt, ka Madlienas vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās Valentīndienas svinēšanā. Madlienas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde novēl visiem sirsnīgu un mīlestības pilnu turpmāko gadu!

Skolēnu Pašpārvalde


1.klase – audz. Rasma Vērpēja

2.klase – audz. Signe Kušnire

6.klase – audz. Inta Oša

10.klase – audz. Anita Jākobsone

11.klase

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem