11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

14.februārī tiek atzīmēta Svētā Valentīndiena jeb visu mīlētāju diena. Šajā dienā dvēseļu radinieki apmainās ar apsveikumiem, dāvina ziedus un pavada laiku kopā. Madlienas vidusskolā no 13. līdz 15.februārim  darbojās Valentīndienas pasts, fotostūris un īpaši izveidotā sirds veida plakātā visiem bija iespēja pielīmēt krāsainu sirsniņu ar savu vārdu vai kādu mīļu novēlējumu.  Prieks bija redzēt, ka Madlienas vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās Valentīndienas svinēšanā. Madlienas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde novēl visiem sirsnīgu un mīlestības pilnu turpmāko gadu!

Skolēnu Pašpārvalde

1.klase – audz. Rasma Vērpēja