kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

26.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

28.05. Pedagoģiskās padomes sēde.01.-12.06. Pagarinātais mācību gads.

12.06. Pedagoģiskās padomes sēde.

15.06. Sākas vasaras atvaļinājums.

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

2020. gada 25. februārī “Skolas somas” programmas piedāvājumā Madlienas vidusskolas 4. un 5. klase kopā ar klases audzinātājām apmeklēja Valmieras teātra izrādi „Smieklu sasaukšanās”. Izrādes pamatā ir Latvijā iemīļotās dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes dzejoļi un stāsti, kā arī mūziķa Renāra Kaupera dziesmas. Aktieri dzeju un stāstus lasīja, izdziedāja, izspēlēja un izdejoja, radot sajūtu, ka tiek izdzēsta robeža starp bērnu un pieaugušo pasauli, kur lielo un mazo smiekli saplūst vienā veselumā, kur bērni var sajusties lielāki un nopietnāki, bet pieaugušajiem atļauts būt arī maziem. Izrāde iedzīvina to bērnības sajūtu, kas saistīta ar mīļumu un sirsnību – mijiedarbībā ar nopietnību, kas ir klātesoša ikviena cilvēka dzīvē.

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem