11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

15. novembrī skolas aktu zālē norisinājās valsts simtgades svētkiem veltīts pasākums „Es Latvijai”. Pasākuma ieskaņā bija iespēja vērot smilšu kino, kas Madlienas vidusskolā bija skatāms pirmo reizi. Svētku koncertu ieskandinājām ar valsts himnas „Dievs, svētī Latviju” dziedājumu saksofonu pavadījumā. Uz skatuves starp pieciem cēli izkārtiem valsts karogiem rotājās arī mūsu skolas karogs, apliecinot īpašu piederību un mīlestību tieši Madlienai, jo, mīlot savu tuvāko, mēs varam mīlēt Latviju. Par to liecināja arī skolēnu kopīgi veidotais rokdarbs – sega – uz skatuves. Klausoties mūsu skolēnu dzejas rindās, vērojot viņu zīmējumu projekcijas uz ekrāna, ar skanīgām dziesmām un dejām ritēja svētkiem veltītais koncerts. Īpaši skatītāju sirdis sildīja sadziedāšanās kopā ar vidusskolēnu kori, izpildot dziesmas „Mirdzot šķēpiem” un „Tev mūžam dzīvot, Latvija”. Koncertā piedalījās visi mūsu skolas mākslinieciskie interešu izglītības pulciņi. Pasākumu vadīja vidusskolēni. Ir liels prieks, ka pašu spēkiem varam savai mīļajai Latvijai radīt tik skaistu svētku koncertu. Noslēgumā smilšu kino priekšnesumā kā skaists pārsteigums tika izveidots Madlienas vidusskolas karoga galvenais simbols – grāmata un ozola lapas ar uzrakstu „Madliena”. Īpašais paldies uzņēmumam SIA „Deserto” un māksliniecei Zanei Pumpurei-Prāmniecei. Tāpat liels paldies katram – gan skolēniem, gan vecākiem, gan pedagogiem – valsts svētku dalībniekiem Madlienas vidusskolā.

Tince Mūrniece, 11.kl.