Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Otrdien, 20. februārī, Ogres Kultūras centra Mazajā zālē un Deju zālē norisinājās Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu skolēnu skatuves runas konkurss. No Madlienas vidusskolas konkursā piedalījās 4.a klases skolnieks Patriks Nikolajs Ozoliņš, iegūstot III pakāpes diplomu, 3.a klases skolniece Terēza Elza Rone, kura šāda mēroga konkursā piedalījās jau otro reizi un starp spēcīgiem konkurentiem arī šogad ieguva II pakāpes diplomu, bet godpilno I pakāpes diplomu un iespēju pārstāvēt Ogres novadu tālāk ieguva 1. klases skolniece Patrīcija Anna Rone. Sakām lielu paldies skolēniem, pedagogiem un skolēnu vecākiem par ieguldīto darbu, sagatavojot izteiksmīgus dzejas un interesantus prozas priekšnesumus!