kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

15.11.
Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

20.11.
Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

Mācību gada sākumā pieteicu savu audzināmo klasi starptautiskajai vides izglītības programmai „MammaDaba meistarklase.”

Mammadaba meistarklasi organizē AS “Latvijas valsts meži” starptautiskās vides izglītības programmas “Izzini mežu” ietvaros. Tās mērķis ir veicināt bērnu saikni ar dzīvo dabu, veidojot izpratni par koksni kā dabai draudzīgu materiālu.

Galvenais sadarbības partneris – Valsts izglītības satura centrs.

Visa mācību gada garumā skolēniem ir iespēja atklāt dabu kā labāko mācību klasi un doties ārā. Mammadaba meistarklases dalībniekiem mācību gada laikā jāpaveic 3 meistardarbi: 1) āra meistarstunda; 2) koka meistarstiķis; 3) meža meistardiena.

Lai skolēni novērtētu tuvākās apkārtnes dabas bagātības un iepazītu savu zemi, pedagogam vismaz viena no mācību stundām bērniem jānovada ārā – skolas pagalmā, parkā vai mežā pie skolas, izmantojot pieejamos dabas materiālus. Šī gada meistarstundas tēma – „ Mežs Latvijai. Nākamie 100.” Meža meistardienā izvēlas kādu no LVM ieteiktajām meža izziņas iespējām un dodas ceļā. Visas aktivitātes fiksē Meistardarbu kalendārā.

Ja klase paveikusi 2 meistardarbus, tad tā saņem Mācekļa diplomu, bet ja visus 3 meistardarbus, tā klase saņem Meistaru diplomu starptautiskajā vides izglītības programmā “Izzini mežu.” Meistaru diplomu saņēma arī Madlienas vidusskolas 5. klase.

Ligita Ridūze, 5. klases audzinātāja

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem