Pedagogu konference Ulbrokā par kompetenču projektu (reģistrācija ir noslēgusies)

21. - 25.10.
Skolēnu rudens brīvdienas.

25. - 27.10.
Skolā tiek uzņemta Skautu nometne (apm. 200 skolēni).

Valsts svētku mēneša ieskaņas koncerts, folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

NOVEMBRIS: ⇅

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

22. februārī Ogres Kultūras centrā notika ikgadējais Ogres novada skolu vokālo ansambļu konkurss „Balsis”. Tajā piedalījās arī viens no mūsu skolas vokālajiem ansambļiem. Tā vadītāja ir skolotāja Iveta Mežajeva. Pavadījumu spēlēja skolotāja Sarmīte Paegle. Skatē uzstājās Ance Ikauniece, Jogita Lazdiņa, Māra Kļaviņa, Sonora Sproģe, Annija Studere, Evija Korovacka, Estere Ozoliņa un Anna Stauža. Ansamblī dzied arī Ketija Povha, Letīcija Elizabete Ekkerte un Silva Kļaviņa. Diemžēl šīm meitenēm slimība neļāva piedalīties konkursā. Mūsu skolas ansamblis ieguva 3. pakāpes diplomu! Paldies skolotājām un visām ansambļa dalībniecēm par ieguldīto laiku, darbu un mīlestību gan pret dziesmu, gan Madlienas vidusskolu!