06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

22. februāra pēcpusdienā svinīgā gaisotnē Madlienas vidusskolas aktu zālē norisinājās divpadsmitās klases Žetonu vakars „Dzīve kā kino”. Pasākumam bija divas daļas, pirmajā – oficiālajā – skolēni teica sirsnīgus vārdus skolai un vecākiem, tad svinīgi saņēma žetona gredzenu, kas simbolizē piederību savai skolai. Pēc gredzenu saņemšanas mirklis tika iemūžināts foto, un skolēni devās sagatavoties otrajai – netradicionālajai – daļai.

Žetonu vakara tēma bija „Dzīve kā kino”, kurā skolēni vēlējās dalīties ar to, kā viņiem ir klājies visus šos vidusskolas gadus. Otrās daļas pirmais priekšnesums „Dejo” lika publikai pārslēgties no oficiālās un lietišķās pasākuma daļas un ļauties smieklu pilnam vakara turpinājumam. Atraktīvas, smieklīgas dejas un vairāki asprātīgi, skolēnu veidoti video materiāli par absolventu ikdienas gaitām vidusskolā ļāva vecākiem, skolēniem un pārējiem viesiem ieskatīties viņu ikdienas dzīvē skolā.

12. klase