06.01.-03.03. Valodu nedēļas akcija „No zīmuļa līdz sapņu mājai”.

17.-28.02. Dambretes un novusa turnīri 5.-12.kl. skolēniem.

21.02. Deju kolektīvu sadancis (plkst.13:00 skolas Aktu zālē).

28.02. Žetonu vakars 12.klasei (plkst. 17:00 skolas Aktu zālē).

MARTS: ⇅

APRĪLIS: ⇅

MAIJS: ⇅

JŪNIJS: ⇅

visi pasākumi

19. decembra pēcpusdienā notika tik ļoti gaidītais skolas Ziemassvētku pasākums 1.-12. klašu skolēniem- pasaka „Ledus sirds” par divu māsu – Annas un Elzas – sarežģījumiem dzīvē, pārbaudījumiem un lielo mīlestību, kas spēj atkausēt ledu sirdī. Galvenās lomas izrādē atveidoja 12. klases skolēni, savukārt pārējo klašu skolēni bagātināja uzvedumu ar dziesmām un dejām. Uz skatuves jauki darbojās gan sniegavīri, gan meža zvēri, gan dāmas un kungi, gan meitenes no vasaras, gan daudzi citi personāži, jo svētku pasākumā bija iesaistīts ikviens. Kad pasaka laimīgi beidzās un bija izteikti laba vēlējumi visiem klātesošajiem svētkos, ieradās tik ļoti gaidītais Ziemassvētku vecītis kopā ar sniega meiteni un dāvanu maisu.