11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

Zvans uz pēdējo mācību stundu aicina arī Madlienas vidusskolā

Vēl tikai viens mirklis un 9. un 12.klašu audzinātājas Anita Jākobsone, Elita Atslēdziņa un Ilze Bondere (Krapes filiālē) par savu audzināmo klašu skolēniem runās pagātnē. Šodien, 13.maijā, skolas zvans uz mācību stundām aicina pēdējo reizi. Tā savādi un mazliet neticami – sirsnīgs paldies skolotājiem un tehniskajam personālam, pateicības dāvanas skolai, atskats skolas dzīves fotogrāfijās un teatralizēts uzvedums par mums pašiem. Skolas direktora E.Viņķa uzrunā izskan veiksmes vēlējums, jo zināšanas jauniešiem iegūtas garajos skolas gados, prasmes un iemaņas mācoties sadarboties ar vienaudžiem un pedagogiem, un eksāmeni ir tikai likumsakarīgs viena mūsu dzīves posma noslēgums.

IMGP0449

IMGP0438