1. klases ekskursija uz Rīgas Zooloģisko dārzu
20.05.2019.

Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklējums vienmēr ir atšķirīgs: mainās gadalaiki, dzimst un aug mazuļi, mainās dzīvnieku kolekcija un ekspozīcijas. Katrs var atklāt ko jaunu.

Ekskursijas laikā skolēni iepazina zoodārza iemītniekus, pētīja to mājokļus. Līdz ar to padziļināja savas zināšanas par savvaļas dzīvniekiem un mājdzīvniekiem. Emocionāli iepazinās ar kukaiņu un abinieku daudzveidību Tropu mājā.

1. klase sevišķi lielu interesi izrādīja par žirafēm, čūskām, krokodiliem.

20. maija diena bija saulaina, silta un pozitīvām emocijām bagāta.