12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

Vislabāk mācību darbā 1.semestrī sevi ir apliecinājuši:

2.klasē Undīne Dzene, Kristianna Vjatere, Daniela Lamberte, Nauris Nutovcevs, Sandis Anančonoks, Didzis Ostrovskis, Ieva Rābe, Markuss Gulbis
3.klasē Reinis Kurtišs, Keita Lamberte, Alise Trence
4.klasē Krista Streile, Edgars Mežajevs, Elvis Veinbergs, Linda Šķēla, Krišs Bičevskis, Ralfs Kriškāns, Samanta Meikališa

5.klasē Linda Smilškalne, Reinis Jurka, Kristīne Jankava, Gerda Osokina, Elīza Rasma Bičevska
6.klasē Linda Streile, Ērika Bogdanova, Laura Krupskaja, Luīze Madara Dzene
7.klasē Māra Kļaviņa, Reiners Bērziņš, Rainers Kriškāns, Kitija Balode, Ketija Povha, Edvīns Liepiņš, Alise Dātava
8.klasē Krista Klesmane, Evija Korovacka, Beāte Ločmele

9.klasē Dace Grāvīte, Undīne Piterniece, Sanita Rešinska, Gerda Sedoja, Airita Tirša
10.klasē Aiga Pīķe, Iveta Streile, Edgars Sprukts
11.klasē Alise Birkenfelde, Madara Praliča
12.klasē Laura Jēgere, Alise Viduce, Toms Piternieks, Roberts Greibers

Salīdzinājumā ar pagājušo mācību gadu vairāki skolēni guvuši pozitīvu dinamiku, uzlabojot sekmes atsevišķos mācību priekšmetos: 6. klasē – Tince Mūrniece, Elīna Vosveniece, 7. klasē – Mirdza Marija Strelkova, 8.klasē – Estere Ozoliņa, Lauris Streilis, 9. klasē – Agate Kārkliņa, Oskars Nutovcevs, 10. klasē – Dita Žurēviča, 11. klasē –Sintija Šmate, Gusts Juris Pozņakovs, Lelde Kalniņa. Paldies ikvienam skolēnam, kurš savus tiešos pienākumus skolā veica ļoti godprātīgi, saprotot, ka mācīšanās uzlabo prāta un izziņas spējas, analizējot vispirms savus trūkumus un nemeklējot vainu citos. Ir labi, ka skolēni atzīst, ja kaut ko nezina un izrāda vēlmi to uzzināt, tādējādi veicinot labāku savstarpēju uzticēšanos starp skolēniem un skolotājiem.

Direktore vietniece Vanda Kalniņa

aktuāli