11. klases mācību ekskursija
11.10.2017.

25. septembrī 11. klase devās ekskursijā virzienā uz Rīgu. Tā bija brīnišķīga un saulaina diena. Mūsu pirmais apskates objekts bija Svētā Meinarda sala Ikšķilē. Uz salu devāmies kājām, kas mūsdienās nav tik bieži iespējams, jo parasti sala atrodas Daugavas ūdeņu ieskauta, un tai var piekļūt tikai ar laivu. Pēc tam apskatījām Rīgas motormuzeju, kurš mūs patīkami pārsteidza, jo viss tajā bija ļoti mūsdienīgs. Varēja apskatīt dažādas animācijas, informāciju par mašīnām un dažādām ierīcēm, kuras bija populāras pirms vairāk nekā gadsimta. Šajā muzejā bija ļoti aizraujoši, jo daudzas lietas varēja aiztikt un pataustīt, kas rada vēl lielāku interesi. Kad motormuzejs bija apskatīts, tad devāmies uz Rīgas Brāļu kapiem, kur novērtējām, cik viss bija tīrs un sakopts. Iespaidīgs bija K. Zāles veidotais piemineklis. Un, protams, mēģinājām saprast kā darbojās mūžīgā uguns, kura nekad neizdziest. Pēc šīs piemiņas vietas apmeklēšanas devāmies mazliet izklaidēties. Jump space bija lieliska vieta, kur izlēkāties pa batutiem un mācījāmies dažādus, pat bīstamus, trikus. Kaut gan mēs bijām plānojuši tur atrasties stundu, pēc pus stundas visi jau bijām noguruši un gatavi doties mājup. Mums paveicās, ka visu dienu debesīs nebija redzams neviens mākonis.