12. klases absolventes saņem Ministru prezidenta atzinību
07.06.2017.

3. jūnijā Madlienas vidusskolas 12. klases absolventi teica atvadas savai skolai. Pateicības vārdi tika veltīti skolotājiem, vecākiem, skolai. Gandarījums vecākiem un skolas darba novērtējums izskanēja Ministru prezidenta Māra Kučinska atzinībā trīs vidusskolas absolventēm – Sanitai Rešinskai, Undīnei Piterniecei un Airitai Tiršai. Tajā uzsvērts, ka izglītoti cilvēki ir vērtība savai ģimenei, savai pilsētai, savai valstij, savukārt iegūtās zināšanas dos iespēju sasniegt profesionālās virsotnes un vairos līdzcilvēku labklājību.

Prieks par jauniešiem, kuri savā vidusskolas laikā papildus apguva Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas programmu „Uzņēmējdarbības pamati”, kļūstot par konkurētspējīgākiem darba tirgū salīdzinājumā ar saviem vienaudžiem. Akadēmijas apliecības saņēma Dagnija Cinīte, Agate Kārkliņa, Linda Elīza Lapsa, Sintija Piterniece, Undīne Piterniece un Airita Tirša.

Priekšā centralizēto eksāmenu rezultātu gaidīšanas laiks un studiju programmu izvēle augstskolās. Vēlam veiksmi!

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis