02.03. A.Lingrēnai veltīts pasākums.

06.-10.03. Izstāde mājturībā „To es protu”.

08.03. Izliekam starpvērtējumu 1.-12.klašu skolēniem.

09.03. Pedagoģiskās padomes sēde.

10.03. PopIela 5.-12.klašu skolēniem, Diskotēka.

10.03. Sporta pasākums kopā ar skolēnu vecākiem.

13.-19.03. Pavasara brīvdienas 1.-11.klašu skolēniem.

20.-26.03. Pavasara brīvdienas 12.klašu skolēniem.

23.03. Konkurss „Gudrinieks” 1.-4.klašu skolēniem.

24.03. Pasākums „Dažādi eksperimenti” Krapes filiālē.

Aprīlis: ⇅

Maijs: ⇅

Jūnijs: ⇅

par skolu

6.jūnijā 12.klašu skolēni kopā ar pedagogiem, vecākiem un draugiem pulcējās skolas zālē, lai teiktu atvadas savai skolai, skolotājiem un klasesbiedriem. Pasākuma vadmotīvs – dārgakmens, kurš katram ir savs un ietekmē katra dzīvi pa savam.
Skolas direktors E.Viņķis uzrunājot jauniešus, uzsvēra neatlaidību un mērķtiecību sava ceļa veidošanā. Īpašs gandarījums, ka pasākumā varējām pasniegt Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas pateicības vēstuli Jānim Jansonam, kurā uzsvērts, ka „izglītoti un gudri cilvēki ir lielākais Latvijas lepnums, galvenais valsts attīstības virzītājspēks tautsaimniecības izaugsmē un ekonomiskajā attīstībā. Zināšanas ir liela vērtība katram – tā ir iespēja sasniegt profesionālās virsotnes un veicināt mūsu valsts attīstību, iedzīvotāju labklājību un dzīves kvalitāti”.
Pateicības vārdus par ieguldīto mīlestību, sirds siltumu saņēma klases audzinātāja Inta Oša, kura kopā ar jauniešiem ir jau no 5.klases.

aktuāli

rakstu arhīvs