2. klases mācību ekskursija

18. maijā 2. klases skolēni devās ekskursijā uz Ogri. Pilsētas sirdī apmeklēja Personības un prāta studiju “Izaugsmes SPOTS”, uzzināja, ka šeit ir vieta skolēniem ar lieliem un maziem sapņiem par nākotni, vecākiem, kas tiecas uz izaugsmi, un ģimenēm, kas spēj novērtēt prāta spēles un kopā pavadīto laiku.

Studijā skolēni piedalījās nodarbībā, kuras laikā spēlēja Kahoot atjautības spēli, mācījās un pētīja kustību veidus, būvēja lego klucīšu deju grīdas modeļus, gūstot ieskatu par zobratiem, to īpašībām un funkcijām. Nodarbība veicināja ikviena loģisko, radošo un tehnisko domāšanu, kā arī tika tuvāk  iepazīti  STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierija, matemātika) priekšmeti. Noslēgumā katrs saņēma pateicību par labi paveiktu darbu.

Pēc Personības un prāta studijas apmeklēšanas devāmies nelielā pastaigā pa Ogri. Īpašu prieku visiem radīja digitālās strūklakas pilsētas skvērā. Tālāk mūsu ceļš aizvijās uz vienu no skaistākajām Ogres vietām – Špakovska jeb dendroloģisko parku ”Lazdukalni”, kurā apskatījām dažādas koku sugas un košumkrūmus, kā arī devāmies uz kalna augstāko virsotni pa 100 pakāpienu trepēm.

Mājās atgriezāmies jaunu iespaidu, zināšanu un pozitīvu emociju bagātināti.

2. klases audzinātāja Marina Dišereite