Paldies mūsu skolotājiem

Ja mūsu domās ir tumsa, skolotājs ir slēdzis, kas iededz gaismu. Ja acīs ir migla, tad skolotājs ir tālskatis, kas ļauj saskatīt neredzamo. Ja vētra būs radījusi šķēršļus mērķiem, tad skolotājs būs tas, kurš teiks: lec pāri!

Divpadsmit gadus mācoties, esam sapratuši, cik skolotāji ir nozīmīgi cilvēki mūsu dzīvē, un to, cik viņu darbs ir nesavtīgs, atbildīgs un vajadzīgs. Tāpēc no sirds vēlējāmies apsveikt viņus Skolotāju dienā ar šim laikam tik ļoti nepieciešamo C vitamīnu – nelielu humora devu.

Šogad nolēmām rīkoties nedaudz citādi, kā ierasts, tāpēc izveidojām programmu, kurā skolotāji varēja gan paši iesaistīties, gan jautri vērot norises uz skatuves. Izveidojām savu televīzijas kanālu „12-to TV Kabelītis”. Programmā bija veiksmes spēle „VIP (veiksme, intuīcija, prāts)”, kur skolotāji veiksmīgi pierādīja savas zināšanas, seriāls „Skolotāju rotaļas”, kas lika pasmaidīt un ieintriģēt pedagogus. Starplaikos rādījām uzjautrinošas reklāmas, kurās prezentējām skolotājiem noderīgas preces. Turpinājumā sekoja dienas ziņas ar ekskluzīvām reportāžām, kurās intervējām pirmās klases skolēnus un mūsu pedagogus. Skolotājiem bija iespēja piedalīties loterijā, kurā viņi varēja laimēt nebijušas balvas. Programmas noslēgumā bija izskaņas sveiciens, veltot amizantu dziesmu speciāli skolotājiem.

Pēc pasākuma mēs visi kopā sēdāmies pie tējas tases, kur dalījāmies gūtajos iespaidos un secinājām, ka pasākuma mērķis bija sasniegts – mēs visi guvām pozitīvu noskaņojumu, saliedētību un skaistas atmiņas.

Jauki bija skolas direktores vārdi par sarīkojumu: „Skolotāju dienas pasākumam 12. klases skolēni bija ļoti rūpīgi gatavojušies, tādēļ tas
izdevās lielisks, pilns humora un daudzveidīgu aktivitāšu. Ir patīkami šādā svētku reizē sajust, ka skolēni patiesībā prot novērtēt pedagoga darba nozīmību un arī grūtumu.”

Justīne Praliča un Marta Ločmele, 12. klase