Jauni sadarbības partneri tepat Latvijā

2015. gada 30. aprīlī 14 Madlienas vidusskolas skolēni kopā ar skolotāju Anitu Jākobsoni un direktoru devās uz Aizputi, kur piedalījās sadraudzības skolu pasākumā. Mums tā bija pirmā tikšanās, bet līdzīgi salidojumi aizsākušies jau senāk. Uz Aizputi ar saviem vienaudžiem tikties bija ieradušies pārstāvji no Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, Saldus 2.vidusskolas un V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas. Sākumā notika iepazīšanās ar Aizputi, Aizputes vidusskolu, ciemiņi apmeklēja „tievēšanas” kompleksu un apskatīja jau uzceltās ēkas un daļēji iekārtoto teritoriju. Mārtiņa Freimaņa mūzikas cienītājiem bija iespēja apmeklēt viņa atdusas vietu Aizputes kapsētā. Dienas otrajā pusē jaunieši demonstrēja prezentācijas par savām skolām un sūtīja cits citam muzikālus sveicienus. Pēc kopīgi noskatītas teātra izrādes Aizputes skolēnu sniegumā jaunieši mērojās spēkiem erudīcijas spēlē „Es mīlu Tevi, Latvija!”.

Jauni draugi, citu pieredzes iepazīšana un jautra kopā būšana ir ieguvumi, kas mudinās doties uz nākamo tikšanos Kuldīgā.